Popis produktu

Bydliště: Praha
Fotografuji: sporadicky od svých 14 let
Zaměření: Architektura, lidé, abstrakce, krajina

Fotografovat začal (sporadicky) ve svých 14 letech předválečným měchovým přístrojem, který postupně nahradily jiné typy (z nichž jeden mu byl ukraden a další utopil v moři). Teprve při odchodu do důchodu (letec) se v roce 2000 stal členem fotoklubu ČSA a začal se fotkám více věnovat. Zúčastňuje se výstav klubu, spolu s ním se úspěšně podílí na mapovém okruhu Český ráj. Vlastní profilovou výstavu měl v roce 2003 v budově APC pražského letiště. Pravidelně se zúčastňuje soutěže Praha fotografická (občas oceněn). Jeho dřívější fotografie můžete najít ve Foto Videu, Pražském deníku a podnikovém časopise aerolinií. Nemá vyhraněná témata, převážně fotografuje v Praze, kde žije od narození. Dříve pracoval s klasickým kinofilmem bez úprav, před pěti roky přešel na digitální zpracování, opět s minimem zásahů v počítači.

Ocenění v soutěži Praha fotografická:

2010 – Cena časopisu FotoVideo – fotografie „Tajemství radnice“

2011 – Čestné uznání v kategorii Problémy Prahy – fotografie „Souboj na periférii“

Čestné uznání v kategorii Krása Prahy a její proměny – dvě fotografie „Katedrála“

2012 – 2. Cena v kategorii Kronika hlavního města – série 3 fotografií „Derniéra“

Fototechnika

Fotoaparáty